Tarihçemiz

BAŞAK METALURJİ Turizm İnşaat Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi. 1995 yılında Alüminyum Biyet Döküm Fabrikası'nı Ankara / Sincan Organize Sanayi Bölgesi' nde kurmuş ve üretime başlamıştır.


Firmamız; sektörün ihtiyacı olan her türlü biyet dökümünü üretecek kapasiteye sahiptir.

Kalite Politikamız


Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak için : Rekabet edici maliyetle üretim yapmak ve zamanında teslim etmek. Çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek , verimliliklerini arttırmak ve iş güvenliğini sağlamak, ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek. Kaynakları yerinde kullanarak ilk seferinde doğruyu üretmek, çevre ve insana saygılı olmak bizim KALİTE POLİTİKAMIZ'dır.

Misyonumuz
Modern ve donanımlı üretim tesisleri ile yüksek kalitede nitelikli personel ile alüminyum biyet üretmeye devam etmek, kapasiteyi ve ürünün kalitesini günün koşullarına uygun olarak arttırmaktır.

 
Vizyonumuz

Alüminyum biyet üretimi ile ulaşmış olduğumuz kaliteyi devam ettirmek, pazar payını arttırmak, Başak Markasını alüminyum biyet sektörünün ulusal ve ulslararası pazarda
üstün kalite ve nitelikli personelimizle adını duyurmak ve sektörün kullanacağı ALÜMİNYUM BİYETLERİN vazgeçilmez markası yapmak.


© 2007-2010 BAŞAK METALURJİ
Turizm İnşaat Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi
1.Organize Sanayi Bölgesi Karamanlılar Cad. No: 13 Sincan 06930 ANKARA / TÜRKİYE
Tel : 90 ( 312 ) 267 11 14 , 90 (312) 267 12 93    Faks : 90 ( 312 ) 267 11 15
E-Posta :
basak@basakmetalurji.com.tr  Web : www.basakmetalurji.com.tr